banner686

Sosyal Bilimler Lisesi'nden Anlamlı Etkinlik

Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle bir dizi etkinlik gerçekleştirdi.

Sosyal Bilimler Lisesi'nden Anlamlı Etkinlik
banner603

Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle bir dizi etkinlik gerçekleştirdi.

Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi konferans salonunda "LÖSEV ve Lösemi ile Mücadele" konulu konferans düzenlendi. Konferansa Ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Girgin, Kumluca Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ayşegül Alkan ve Dahiliye Uzmanı Dr. Fatıma Nevay Ersal Genç, Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.

Öğrenciler 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle geliri Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) ´na bağışlanmak üzere kermes düzenledi.

Okul Müdürü Ayhan Durukan; "Bölgenin tek Sosyal Bilimler Lisesi olan Kumluca Sosyal Bilimler Lisesi, sosyal sorumluluk misyonunun gereği, milletimizin en temel değerlerinden olan yardımlaşma ve dayanışma duygusunu geliştirmek ve yaşatmak adına  Lösemili çocuklarımıza hem yardım etmek hem de öğrencilerimizde ve halkımızda bu çocuklar için bir farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlediğimiz kermese katılım oldukça yoğun oldu. konferansa katılımlarından dolayı Ilçe Milli Egitim Müdürümüz Sayın Mehmet Ali Girgin Hocamıza, Kumluca Devlet Hastanesi Başhekimi Sayın Dr Ayşegül Alkan ve Dahiliye Uzmanı Dr Fatıma Nevay Ersal Genç Hocalarımıza şükranlarımızı sunarız." dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2017, 08:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner695