banner686

SPORCULAR BAŞKAN ÇETİNKAYA’YI ZİYARET ETTİLER

Kumluca Belediyespor altyapısında yer alan U-19, U-17 ve U-15 futbol takımı sporcuları Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı ziyaret etti.

SPORCULAR BAŞKAN ÇETİNKAYA’YI ZİYARET ETTİLER
banner603

Kumluca Belediyespor altyapısında yer alan U-19, U-17 ve U-15 futbol takımı sporcuları Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı ziyaret etti.

Kumluca Belediyespor Kulübü Başkanı Abdullah Arıcıoğlu, takım antrenörleri Hakan Çataltepe, Fatih Ceylan ve Osman Kocabıyık ile birlikte, Kumluca Belediyespor U-19, U-17 ve U-15 takımlarında yer alan sporcular, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette takımlar hakkında bilgi veren U-19 antrenörü Hakan Çataltepe, U-19 takımının grubunda lider olduğunu, diğer takımlarında gruplarında rakiplerine karşı iyi mücadeleler ortaya koyduklarını söyledi.

Antalya’nın batısında alt yapıya bu kadar önem veren tek kulüp olduklarını ifade eden Çataltepe, amaçlarının güçlü bir altyapı ile gelecek yıllarda üst liglerde Kumluca Belediyespor adına mücadele etmek olduğunu belirtti.

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya da, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek sporculara teşekkür etti. Kumluca Belediyespor olarak yıllardır üst liglere çıkabilmek için hem maddi hem de manevi büyük çaba sarf ettiklerini ifade eden Çetinkaya, ancak geride altyapısı olmayan her mücadelenin bir gün mutlaka duraklama evresine girdiğini söyledi.

Bu yıl sezon öncesi Kumluca Belediyesi olarak, radikal bir kararla üst liglerden çekilerek alt yapıyı güçlendirme kararı aldıklarını kaydeden Çetinkaya, “İnşallah bu kararımızın doğruluğunu önümüzdeki yıllarda göreceğiz. Sizler gelecek yıllarda ortaya çıkacak olan Kumluca Belediyespor takımının vazgeçilmez oyuncuları olacaksınız. Böylece kadrosu güçlü, oynadığı oyunla her zaman kendisinden söz ettiren bir takım ortaya çıkacak. O zaman başarımız daha büyük ve kalıcı olur” diye konuştu.

Sporculara eğitim yaşamları konusunda da tavsiyelerde bulunan Çetinkaya, sporda başarılı olan bir insanın eğitiminde de başarılı olacağını vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2014, 17:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner697

banner695

banner696

banner698