banner686

TOBB BİLGİLENDİRME SEMİNERİ

KUTSO Meclisi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Ankara’da düzenlenen Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerine katıldı.

 TOBB BİLGİLENDİRME SEMİNERİ
banner603

Seminere Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası’ndan (KUTSO) Meclis Başkanı Mehmet Çetintürk, Yönetim Kurulu Başkanı Murat Hüdavendigar Günay, Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. Bayram Karagül, Yönetim Kurulu Üyeleri Ertan Parçaoğlu, Muharrem Şahin, Meclis Bşk. Yrd. Ömer Özaltın, Meclis Üyeleri Mustafa Hoyrazlı, İbrahim Evren, Mustafa Karadağ, Bülent Kızılkaya, Okan Karaman, Mehmet Bilgiç, Fahri Özen, Ramazan İpek, İsmail Acar ve Genel Sekreter Mesut Bakar katıldılar.

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun açılış konuşmasını yapıtığı programın 1. Günü TOBB hizmet binasındaki konferans salonlarında, 2. ve 3. Günleri ise TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi eğitim salonlarında gerçekleşti.

Program boyunca TOBB Hizmet Binası, Kurumsal Yapısı ve yine TOBB ETÜ Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Kampüs ve Sosyal alanlarının da tanıtım ve ziyaretleri gerçekleştirildi. TOBB tarafından 2015 yılı şubat ayı sonuna kadar tüm oda ve borsalarda görev alan Meclis üyelerinin sınıflar halinde katılımlarının planlandığı programın ilkine iştirak eden Meclis üyelerine seminer süresi boyunca TOBB’un hizmet ve iştiraklerinden yararlanma, Dünya ve Türkiye Ekonomisi, Dış Politika, Genel Ekonomi Faiz, Döviz, Borsa, Kişisel Gelişim, Etkili Yönetim ve İletişim Becerileri, Türkiye Ekonomi Politikaları Vakfı TEPAV çalışmaları Teşvikler vb. konularda sunumlar ve detaylı bilgiler verildi.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 11:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner695