banner677
banner525

Yaz Spor Okulları Sona Erdi

Kumluca Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü koordinesinde Adrasan, Mavikent, Beykonak Mahalleleri ve İlçe Merkezi olmak üzere toplam 4 ayrı noktada Yaz Spor okulları sona erdi.

Yaz Spor Okulları Sona Erdi
banner660

Kitabını okuyan hediyesini aldı

Kumluca Belediyesi tarafından bu yaz açılan Yaz Spor Okulları düzenlenen törenle sona erdi

Kumluca Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü koordinesinde Adrasan, Mavikent, Beykonak Mahalleleri ve İlçe Merkezi olmak üzere toplam 4 ayrı noktada Yaz Spor okulları açıldı. Yaz Spor Okullarına katılan çocuklar futbol ve basketbol gibi spor dallarında eğitim aldılar. Yaz Spor Okullarına katılan çocuklar yaz boyunca hem spor yaptılar hem de sosyal ve kültürel aktiviteler de bulundular. Çocukların en önemli etkinliklerinden birisi de Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya tarafından hediye edilen kitapları okuyan ve özetini çıkaran çocuklara futbol ve basket topu verildi.

Kapanış törenine katılan Kumluca Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Çataltepe; “Çocuklarımız yaz tatilinde hem spor yaptılar hem de kitap okuma alışkanlığını geliştirdiler. Kitap okuyan ve okuduğunun kanıtı olarak özet çıkaran çocuklarımız ödüllerini aldılar” dedi. Yine kapanış törenine katılan Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Songur ise; “Yaz spor okullarında çocuklarımız takım olmayı, takım halinde uyumlu bir şekilde çalışmayı, kaynaşmayı, dostluk ve arkadaşlıklar kurmayı öğrendiler. Çocuklarını yaz spor okullarına yönlendiren ailelere teşekkür ediyorum” dedi.     

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2017, 23:59
banner568
YORUM EKLE
banner651
SIRADAKİ HABER

banner650

banner644

banner675

banner643

banner646