Irmak Arıcı Kimdir? Nerelidir? Albümleri ve Şarkıları Nelerdir?

Irmak Arıcı Kimdir? Nerelidir? Albümleri ve Şarkıları Nelerdir?

Irmak Arıcı Kimdir? Nerelidir? Albümleri ve Şarkıları Nelerdir?
banner764
banner603

31 Temmuz 1996 doğumlu olan Irmak Arıcı güncel olarak 23 yaşındadır. 1.68 boyu bulunan Arıcı 52 kilogramdır. Çankırı’da hayata gözlerini açmış olup Aslan burcuna mensuptur. Irmak Arıcı her ne kadar Çankırı’da doğsa da anne ve baba tarafından aslen İzmirli olduğunu birçok röportajında açıklamıştır.

1996 yılının Temmuz ayında aslen Çankırı’da dünyaya gelen güzel sanatçı Irmak Arıcı Aslan burcudur. Boyu 1.68 cm, kilosu ise 52’dir. Medya da ve tüm kaynaklarda Çankırı’da doğduğu yazsa da bir röportaj’da aslen İzmir’li olduğunu belirtmiştir. Veteriner Fakültesi mezunu başarılı isim aslında veteriner hekim olduğunu, ancak müzisyenliğin kendisi için beni ben gibi hissettiriyor düşüncesiyle büyük bir zevkle yaptığını dile getirmiştir. Milyonlarca insanın duygularına ve gönüllerine misafir olmanın gurur verdiğini belirtmiştir.

Samimiyet ve gönül güzelliğini her zaman hayatının ilk planında tutan Arıcı, hayatını da vefa üzerine kurmuş ve hiç bir zaman affedemeyeceği şeylerin vefasızlık, nankörlük ve iftira olduğunu aktarmıştır.

Youtube sitesine kendisine ait beste ve sözü ile yüklediği parça “gece gibi gönlün” ile büyük bir çıkış yakalamıştır. 4 günde 9,7 Mn görüntüleme den fazla izlenme sayısına ulaşmıştır. Gece Gölgenin Rahatına Bak videosu son duruma göre 9,7 Milyon’un üzerinde izlenmiştir.

En son Mustafa Ceceli ile birlikte seslendirdiği Mühür isimli şarkısı ise 40 Milyon’a yakın izlenme elde etti. Mühür şarkısını büyük bir ihanet haberinin üzerinde dakikalar içinde yazmıştır. Yaşadıklarını besteleri ile dışa vuran Irmak Arıcı’nın 100’ü aşkın bestesi vardır ve hepsini de tek bir adama yazmıştır.

Hayran olduğu sanatçıların en başında Sezen Aksu yer almaktadır. Rap dünyasından ise yeni jenerasyondan Ezhel ve Norm Ender’i de beğenerek dinlemektedir.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2020, 11:48
banner756
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner755

banner695