banner691
banner686

Ünlü Sanatcı Okul Alış Averişinde Yakalandı

Pop müziğin sevilen isimlerinden Mustafa Sandal’a oğulları Yaman ve Yavuz ile birlikte geçtiğimiz gün Akmerkez’de rastladık.

Ünlü Sanatcı Okul Alış Averişinde Yakalandı
banner603

Pop müziğin sevilen isimlerinden Mustafa Sandal’a oğulları Yaman ve Yavuz ile birlikte geçtiğimiz gün Akmerkez’de rastladık. Yaz tatilini ailece oldukça keyifli ve eğlenceli geçirdiklerini belirten Sandal, bir yandan da söz ve beste çalışmalarına devam ettiğini söyledi.

Sandal’ın çocukları Yaman ve Yavuz tatilden sıkıldıklarını ve okulu özlediklerini belirtirken, sevilen sanatçı çocuklarının okul ihtiyaçlarını tamamlamak için Akmerkez’e geldiklerini söyledi. Teknolojiyi de işi gereği oldukça yakından takip eden Sandal, stüdyosu için bir teknoloji mağazasından çok sayıda ürün satın aldı.

Geçtiğimiz günlerde Mykonos’ta bir konser verdiğini ve yoğun katılım gerçekleşen konserden çok keyif aldığını belirten Sandal, konserler sonrasında tatile veda edeceğini açıkladı.

Her zaman şık ve zarif

Sesi ile olduğu kadar oyunculuyla da adından söz ettiren Şevval Sam, Akasya'da objektiflere yansıdı. İngiltere'de eğitimini sürdüren oğlu Tarık Emir Tekin'in Oxford'un Drama Bölümü'ne seçildiğini belirten Sam, 'Annem Leman Sam'dan gelen genler benden oğluma geçti. Onunla gurur duyuyorum' dedi.

banner568
YORUM EKLE
banner651
SIRADAKİ HABER

banner695

banner696