banner686

KADIN FUTBOLCULAR STÜDYOYA GİRDİ

Kadınlar Futbol İkinci Ligi’nde Antalya’nın tek temsilcisi olan 1207 Antalya Muratpaşa Belediyesporlu kadın futbolcular stüdyoda fotoğraf çekimine katıldı.

KADIN FUTBOLCULAR STÜDYOYA GİRDİ
banner603

Kadınlar Futbol İkinci Ligi’nde Antalya’nın tek temsilcisi olan 1207 Antalya Muratpaşa Belediyesporlu kadın futbolcular stüdyoda fotoğraf çekimine katıldı. Kadın futbolcuların fotoğraf stüdyosunda tek tek çekimleri yapıldı. Çekimler esnasında oldukça heyecanlanan kadın futbolcuların kartpostalları yapılacak. Kadın futbol takımı oyuncuları alışveriş merkezlerinde ve caddelerde düzenlenecek olan imza günlerinde tanıtım yapacak. 

Kadın futbolcular AVM’lerde yapılacak olan imza günlerinde oluşturulacak olan mini alanlarda futbol şov yapacak. Sportif Direktör Hüseyin Türk, futbol takımının Antalya’da tanıtımının artması için imza günleri düzenleyeceklerini belirterek, “Kadın futbolcularımız AVM’lerde futbol toplarıyla gösteride yapacak. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın gösterdiği yakın ilgi ve destekten dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2014, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner695