ALİ GÜRBÜZ KIRKPINAR’A HAZIR

Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri yaklaştıkça, heyecan artıyor. Kırkpınar’da başpehlivanlığı hedefleyen Muratpaşa Belediyesi Pehlivanı Ali Gürbüz de hazırlıklarının son aşamasına geldi

ALİ GÜRBÜZ KIRKPINAR’A HAZIR
banner764
banner603

Korkuteli ve Antalya’da çalışıyor

Muratpaşa Belediye Pehlivanı Ali Gürbüz, Kırkpınar er meydanında, altın kemeri hedefliyor. 22-23-24 Temmuz tarihlerinde yapılacak 655. Tarihi Kırkpınar Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne sayılı günler kala, Muratpaşa Belediyesi Pehlivanı Ali Gürbüz, çalışmalarını yoğunlaştırdı. Kırkpınar’da altın kemeri hedefleyen Gürbüz, çalışmalarının son etabını Korkuteli ve Muratpaşa Belediyesi Recep Gürbüz Eğitim Merkezi ve Spor Salonu’nda yapıyor.

 

‘Altın kemeri Muratpaşa’ya getirmek istiyorum’

Ali Gürbüz, Kırkpınar’da; altın kemerin ebedi sahibi olmak için yoğun tempoda çalıştığını söyledi. 30 pehlivanla birlikte kamp yapan Gürbüz; “En iyi şekilde hazırlanıyorum. Hedefimize varmak için kararlı ve en iyi şekilde hazırlanıyorum. İnşallah altın kemeri boynuma takıp Antalya’ya ve Muratpaşa’ya getireceğim. Başta Muratpaşa Belediye Başkanımız Ümit Uysal olmak üzere, bana güvenenlerin, güvenlerini boşa çıkarmamak için çalışıyorum” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2016, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Vitamin Durağım Online Dalından Sebze Meyve Alışverişi
Enterdonat Limon 7 Kg Paket
Domates Kumluca Kg
Kumluca Domatesi
Finike Portakalı Kg
Finike Portakalı
Biber Dolmalık Kg
Dolmalık Biber
Vitamin Durağım Online Dalından Sebze Meyve Alışverişi