EMEKLİLER GÜNÜ’NDE İFTAR

Muratpaşa Belediyesi iftar sofrası, Cumhuriyet Mahallesi’nde kuruldu. 30 Haziran Emekliler Günü olması nedeniyle; iftarın özel konukları emekli dernekleri, emekli sendikaları ve sendika temsilcileri oldu

EMEKLİLER GÜNÜ’NDE İFTAR
banner764

Her gün başka bir bölgede kurulan ve binlerce vatandaşı biraraya getiren Muratpaşa Belediyesi iftar sofrasının özel konukları vardı. Cumhuriyet Mahallesi Kapalı Katlı Semt Pazarı’nda kurulan Muratpaşa Belediyesi iftar sofrasına; emekli dernekleri, emekli sendikaları ve sendika temsilcileri de katıldı. Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Mehmet Çelikbaş, iftar programı sonrası; Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek çiçek verdi.

 

Emeklilerden teşekkür

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “Bugün Emekliler Günü. Ülkemizin kurtarıcısı, kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, 1927’de emekli olduğu gün. Bizlerin, ülkemizin bugünlere gelmesinde emekleri olan emeklilerimizin tüm sorunlarının çözüldüğü yarınlar diliyorum” dedi. Türkiye Emekliler Derneği Şube Başkanı İbrahim Tezcan, kendilerini misafir eden Başkan Uysal’a teşekkür plaketi sundu.

 

‘İnsan hayatına kasteden, insan olamaz’

Emekliler için gerçekleştirilen programa desteğinden dolayı Denizbank’a teşekkür eden Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, İstanbul Atatürk Havalimanı’na yapılan terörist saldırıyı lanetledi. Başkan Uysal, “Teröre kurban verdiğimiz bütün kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. İnsan hayatına kasteden, insan olamaz. Bir insanı öldüren, bütün insanlığı öldürmüştür. Bu iftar sofrası, dostluk ve kardeşlik sofrasına dönüşüyor. Bu beraberliğimiz, sevgimiz, saygımız, birlikteliğimiz; bütün kinlere, kötülüklere, insan öldürenlere, insanları kutuplaştıranlara bir meydan okumadır” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2016, 14:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Vitamin Durağım Online Dalından Sebze Meyve Alışverişi
Enterdonat Limon 7 Kg Paket
Domates Kumluca Kg
Kumluca Domatesi
Finike Portakalı Kg
Finike Portakalı
Biber Dolmalık Kg
Dolmalık Biber
Vitamin Durağım Online Dalından Sebze Meyve Alışverişi