banner1082

Karaloğlu “Çok Yaşa Antalya”yı tanıttı

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 1 haziran itibariyle başlayan yeni kontrollü sosyal hayat dönemi için “Çok Yaşa Antalya” kampanyasını başlattı. Karaloğlu, Antalya’nın salgın sürecini, yeni dönemde antalya’da uygulanacak tedbirleri ve kampanya detaylarını açıkladı.

Karaloğlu “Çok Yaşa Antalya”yı tanıttı
banner764

Karaloğlu, 1 Haziran itibariyle başlayan Yeni Kontrollü Sosyal Hayat Dönemi için “Çok Yaşa Antalya” kampanyasını başlattı. Karaloğlu, Antalya’nın salgın sürecini, yeni dönemde Antalya’da uygulanacak tedbirleri ve kampanya detaylarını açıkladı.

Korona virüsle mücadele sürecinde Türkiye’nin ve Antalya’nın dünyaya örnek olduğuna dikkat çeken Vali Karaloğlu, “Bizim ülkemiz salgın gelmeden çok sıkı tedbirler aldı. Aldığımız önemli tedbirler ve uygulamadaki başarımız ile bu salgından en az zararla çıkabilen ülkeler arasında yerimizi aldık. Ülkemizle gurur duyun. Ülkemizi yönetenlerle gurur duyun. Maalesef bazı kesimler elde edilen bu başarıdan hayıflanıyor. Bu başarı hepimizin başarısı, toplumun ortak başarısı. Bu konuda başarılı olan şehirler de var. Antalya da bu şehirlerden bir tanesi. Şehrinizle gurur duyun, şehrinizi yönetenlerle de gurur duyun. Antalya’da bir başarı varsa burada yaşayan vatandaşların bilinçli olmasının önemine de değinmek istiyorum. Antalya’da pazar günü sokağa çıkma yasağı olmamasına rağmen sokaklar ve caddeler boştu. Vatandaşlarımız kurallara uymaya devam ediyor. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER