MURATPAŞA, BAYRAMA HAZIR

Vatandaşların, rahat ve huzurlu bir bayram geçirmeleri için hazırlıklarını tamamlayan Muratpaşa Belediyesi, Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlükleri görev başında olacak. Vatandaşlar; olası olumsuzlukları 444 80 07 numaralı Turunç Masa telefonuna aktarabilecek

 MURATPAŞA, BAYRAMA HAZIR
banner764
banner603

Muratpaşa Belediyesi; Ramazan Bayramı için tüm hazırlıklarını tamamladı. Vatandaşların; huzurlu bir Ramazan Bayramı geçirmeleri için Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri vardiyalı olarak görev başında olacak. Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlükleri ise olası olumsuzluklara müdahale için nöbetçi ekipler bulunduracak. Vatandaşlar; Turunç Masa’nın 444 80 07 numaralı hattını kullanarak, şikayet, öneri ve taleplerini bildirebilecek.

 

Zabıta ve Temizlik işbaşında

Muratpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, 9 günlük tatil boyunca; 5 ekibi ile hizmet vermeye devam edecek. Turunç Masa aracılığıyla yapılacak konulara müdahale edecek olan Zabıta ekipleri, denetimlerini de sürdürecek. Lara, Güllük, Üçkapılar, Kaleiçi ve Falez Karakolları da çalışacak olan Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kurulacak semt pazarlarındaki görevlerini de sürdürecek. Temizlik İşleri Müdürlüğü ise vardiyalı olarak rutin hizmetleri aksatmadan sürdürecek.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2016, 12:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Vitamin Durağım Online Dalından Sebze Meyve Alışverişi
Enterdonat Limon 7 Kg Paket
Domates Kumluca Kg
Kumluca Domatesi
Finike Portakalı Kg
Finike Portakalı
Biber Dolmalık Kg
Dolmalık Biber
Vitamin Durağım Online Dalından Sebze Meyve Alışverişi