Serik’te grup yolu asfalta hazırlanıyor

Serik’te Hacıosmanlar-Bozdoğan grup yolu asfalta hazırlanıyor

banner850
Serik’te  grup yolu asfalta hazırlanıyor
banner764
banner603

Antalya Büyükşehir Belediyesi, zamanla deforme olan Serik ilçesi Hacıosmanlar-Bozdoğan grup yolunda asfalt hazırlığı yapıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi vatandaşların konforlu ulaşımı için kırsalda da çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bu kapsamda Serik ilçesine bağlı Hacıosmanlar, Haspınar, Kozan, Hasdümen, Haskızılören ve Bozdoğan mahalleleri grup yolunda asfalt öncesi hazırlık çalışması başlattı. Alt yapı ekipleri, grup yolunda zamanla deforme olan bölgeleri iş makineleriyle söküp, dolgu malzemesi ile sıkıştırıyor. Vatandaşların güvenli ve konforlu yolculuk yapması için yoğun mesai harcayan ekipler, çalışmaların tamamlanmasının ardından yolu asfaltlayacak.

BÖLGE HALKI ÇALIŞMALARDAN MEMNUN

Çalışmalardan son derece memnun olduklarını söyleyen Haskızılören Mahalle Muhtarı Eyüp Beşbaş, 6 mahallenin kullandığı grup yolunun son derece önemli olduğunu belirterek,        

“Asfalt talebimizi yerine getiren Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek ve emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2020, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER