Spor sahalarında bakım çalışması

MURATPAŞA BELEDİYESİ, COVİD-19 PANDEMİSİNDE SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMALARININ UYGULANDIĞI DÖNEMDE KAPATILAN, BASKETBOL POTALARI SÖKÜLEN SPOR ALANLARINI BAKIMA ALDI.

Spor sahalarında bakım çalışması
banner764
banner603

Muratpaşa Belediyesi, covid-19 pandemisinde sokağa çıkma kısıtlamalarının uygulandığı dönemde kapatılan, basketbol potaları sökülen spor alanlarını bakıma aldı. Güzeloba Mahallesi’nden başlayan çalışmalarda, 2240 Sokak’ta bulunan parkta, mahallenin talebiyle sökülen pota yeniden takıldı.

Antalya’da Muratpaşa Belediyesi, devam eden covid-19 pandemisine karşı çok boyutlu mücadeleyi sürdürürken ‘yeni kurallarıyla’ gündelik yaşamı düzenlemek için de çalışmalarına devam ediyor.

Muratpaşa, düzenlemelere paklarda birçok kişinin yan yana oturduğu bank ve oturma guruplarını tek kişinin kullandığı sosyal mesafeli banklarla değiştirerek başladı. Konser, tiyatro ve sergi salonlarının açılmasıyla birlikte, Türkan Şoray Kültür Merkezi başta olmak üzere kültür ve sanat etkinliklerinin gerçekleştirdiği salonlarda kapasite yarı yarıya azaltıldı, HES kodu zorunluğu getirildi. Falez bandında bulunan DenizYüzü ve DağYakası kafelerinde masa ve sandalye düzeni de yeni normale göre ayarlanırken mesleki eğitim, sanat ve hobi kursları, destek eğitim ve genlik merkezinde maske, mesafe ve hijyen kulları uyarınca yeni düzenlemeler yapıldı.

Bu çalışmalarla birlikte Muratpaşa Belediyesi, sokağa çıkma yasaklarının uygulandığı dönemde kapatılan, basketbol potaları sökülen semt spor sahaları da bakıma aldı. Bakım çalışmaları kapsamında, Güzeloba Mahallesi’nde, mahalle sakinlerinin talebiyle sökülen 2240 Sokak’ta bulunan semt spor alanının basketbol potaları yeniden takıldı.

Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2020, 08:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Vitamin Durağım Online Dalından Sebze Meyve Alışverişi
Enterdonat Limon 7 Kg Paket
Domates Kumluca Kg
Kumluca Domatesi
Finike Portakalı Kg
Finike Portakalı
Biber Dolmalık Kg
Dolmalık Biber
Vitamin Durağım Online Dalından Sebze Meyve Alışverişi