Deste küçük boy güreşçisi Arda yaptığı açıklamada,  Şu anda hem hazırım hem de artık daha tecrübeliyim. 2024-2025 sezonundaki güreşlere deneyimli bir şekilde katılacağım. Beklentilerin yüksek olduğunun farkındayım, sorumluluğum fazla. Güreşte üzerimize düşeni yapacağım." diye konuştu. 

Altın madalyadan başka bir düşüncesi olmadığını söyleyen karamıklı, "Yeni sezonda,  karşılaşacağım rakiplerimden bazılarıyla güreştim." ifadelerini kullandı.

Şampiyon güreşçinin Babası Muammer karamıklı ise "Babaların emeklerinin karşılığını görmesi çok güzel. Arda bugünlere kolay gelmedi. Sürekli destekçisiyim." dedi.

Güreş

KOAH hastası ambulans helikopterle Burdur'dan Ankara'ya nakledildi KOAH hastası ambulans helikopterle Burdur'dan Ankara'ya nakledildi

 - "Arda bizim madalya umudumuz" 

Güreşçiye sponsor olurken Arda'nın hikayesini ön planda tuttuklarını belirten Orkun uslu ve Mustafa akboğa  "Ailesinin Arda'ya verdiği destek, zor zamanlarda ailesinin her zaman yanında olması seçim yapmamızı kolaylaştırdı. Güreşe ve sporculara desteğimiz her zaman sürecek." dediler...