İddia uğruna canından oldu

İddia için 40 metrelik falezlerden denize atlayan Rus genç, hayatını kaybetti

İddia uğruna canından oldu
banner764

Antalya'da, arkadaşlarıyla girdiği iddia üzerine 40 metrelik falezlerden denize atlayan Rus genç Deniz Şahin (18) hayatını kaybetti.

Şahin’in denize atlaması ve su üzerinde hareketsiz kalması, kameralara yansıdı.
Deniz Şahin atlamadan önce, "Daha önce 90 metre yükseklikten atladım. Burada da bir şov yapacağım ve herkes benden bahsedecek" dediği öğrenildi.


Muratpaşa ilçesi Çağlayan Mahallesi'nde meydana gelen olayda, sahil bandındaki falezler üzerine gelen Deniz Şahin, arkadaşlarıyla iddiaya girdiğini, daha önce 90 metre yükseklikten denize atladığını ve bulunduğu noktadan da atlayacağını söyleyerek, çevredekilerden kendisini videoya çekmesini istedi.
Çevredekiler cep telefonu ile kayıtta olduğu sırada 40 metrelik falezlerden kendisini denize bırakan Şahin, denize hızla çarptı.
Denize düştükten sonra uzun süre hareketsiz kalınca endişelenen çevredekiler, durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Bu sırada olay yerine gelen deniz polisi genci bota çıkarttı. Yol boyunca kalp masajının yapılmaya devam ettiği genç, Kaleiçi Yat Limanı'na getirildi. Burada sağlık ekiplerinin yaptıkları kontrolde, Rus gencin hayatını kaybettiği belirlendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Vitamin Durağım Online Dalından Sebze Meyve Alışverişi
Enterdonat Limon 7 Kg Paket
Domates Kumluca Kg
Kumluca Domatesi
Finike Portakalı Kg
Finike Portakalı
Biber Dolmalık Kg
Dolmalık Biber
Vitamin Durağım Online Dalından Sebze Meyve Alışverişi