Kumluca MYO'da Bayrak Değişimi

Akdeniz Üniversitesi (AU), Kumluca Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürlüğü'nde Bayrak Değişimi

EĞİTİM 22.01.2022, 10:51
Kumluca MYO'da Bayrak Değişimi
Haber Videosu

Akdeniz Üniversitesi (AU), Kumluca Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürlüğü devir teslim töreni MYO akademik ve idari personelin katılımıyla 13 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirildi. Törende, MYO müdürlük görevini Doç. Dr. H. Kürşat Çelik, Doç. Dr. İlker Sönmez’den devraldı.

Devir teslim töreni sırasında, Dr. Sönmez; müdürlük görevinin aslında bir bayrak yarışı olduğunu, bu bayrağın daha iyi noktalara taşınacağına olan inancını dile getirerek, müdürlük görevini aynı fakültede görev yaptığı bir öğretim üyesi olan Dr. Çelik’e devretmekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.

Dr. Çelik, müdürlük görevini devreden Dr. Sönmez’e yapmış olduğu özverili çalışmalar ve hizmetlerden dolayı teşekkür ederek bir plaket takdim etti.

Dr. Çelik devir-teslim töreni sonrası yaptığı konuşmada, Başta Sayın Rektörlüğümüzün desteği ve başarı odaklı yaklaşımı olmak üzere, Yüksekokul personelimiz katkısı ile yükseköğretimde kalite anlayışı ve üniversitemiz tarafından belirlenen stratejik başarılara ulaşma hedefinde, gerekenin en iyisi için tüm gayret ve özverinin kendisi tarafından gösterileceğinin altını çizdi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 25 Haziran 2022
İmsak 03:47
Güneş 05:32
Öğle 13:05
İkindi 16:56
Akşam 20:27
Yatsı 22:05