Böcek muhtara verdiği sözü tuttu. Finike'nin su sorununu çözülüyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in Finike ziyaretinde gündeme gelen iki mahallenin içme suyu problemini gidermek için ASAT ekipleri çalışma başlattı.

FiNiKE 02.09.2019, 14:40
Böcek muhtara verdiği sözü tuttu. Finike'nin su sorununu çözülüyor
Haber Videosu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in “Yerelden kalkınma, yerinden yönetim’ anlayışıyla gerçekleştirdiği ilçe buluşmaları olumlu sonuçlarını vermeye başladı. Başkan Böcek’in belediye bürokratları ile yaptığı ziyaretlerde dile getirilen ve tek tek not edilen sorun ve taleplere sırasıyla çözüm üretiliyor. Başkan Böcek’in Finike ziyaretinde gündeme gelen iki mahallenin içme suyu problemini gidermek için ASAT ekipleri çalışma başlattı.


Temmuz Ayı’nda belediye bürokratları ile birlikte Finike’yi ziyaret eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, toplantıda özellikle muhtarlar tarafından dile getirilen sorunların çözümü noktasında hemen harekete geçti. Başkan Böcek, toplantıda evlere su basıncının az geldiğini söyleyen Kale Mahalle Muhtarı Tahsin Ulutaş’a verdiği sözü tuttu. ASAT ekipleri Kale Mahallesi ve Eski Mahalle’nin içme suyu sorununu çözüme kavuşturmak için çalışmalara başladı.

2.2 KM’LİK YENİ HAT DÖŞENİYOR

Büyükşehir Belediyesi ASAT Finike ekipleri, Kale Mahallesi ve Eski Mahalle’de zayıf, yıpranmış ve yetersiz şebeke hatlarını yeniliyor. İki mahallede özellikle yazın yaşanan sorunun çözümü için ASAT ekipleri tarafından 2.2 km’lik yeni içme suyu hattı döşeniyor.
BAŞKAN GEYİKÇİ’DEN BAŞKAN BÖCEK’E TEŞEKKÜR

ASAT tarafından yürütülen çalışmaları yakından takip eden Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi de özellikle yaz aylarında büyük sorun teşkil eden bu ihtiyacın çözümü noktasında vakit kaybetmeden harekete geçen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve ASAT’a teşekkür etti. Başkan Geyikçi, ''Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek önce halk diyerek her ihtiyacımızı anında karşılıyor. ASAT’ın ilçemizde yaptığı çalışmalarla Finike'de içme suyu akmayan musluk kalmayacak'' dedi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 26 Haziran 2022
İmsak 03:47
Güneş 05:33
Öğle 13:05
İkindi 16:56
Akşam 20:28
Yatsı 22:05