Sektör Tarım
Yayınlama Tarihi 02 Mart 2017
Telefon +90 533 334 1963
Resmi Web Sitesi http://www.sinerjitohum.com.tr/

Hakkımızda

 Sinerji Tohum


Sinerji Tohum Tarım İnş. Tur. Ltd. Şti. ; 2016 yılında Antalya’da kurulmuş olup sektör içerisindeki 10 yılı aşkın çeşitli firmalarda ve bölgelerde kazandığımız deneyim ve bilgi birikimimizi siz sevgili dostlarımızla paylaşmak için yola çıkmış bulunmaktadır.

Sinerji Tohum Tarım İnş. Tur. Ltd. Şirketi'mizin amacı; pazar isteklerini göz önünde bulundurarak pazara uygun, kazancı yüksek, verimli, kaliteli, değişik adaptasyon şartlarına uyum sağlayabilen tohumları ülkemiz çiftçilerine ve tarımına yüksek gelir ve maksimum fayda sağlayabilecek şekilde siz sevgili dostlarımıza sunmaktır.

Sinerji Tohum Tarım İnş. Tur. Ltd. Şirketi'mizin Misyonu; tohumculuk sektöründe değişen ve gelişen teknolojiyi takip ederek üretimini yaptırmış olduğu kaliteli ve yüksek verimli tohumları ülkemiz genelinde oluşturduğu bayi ağına sunarak kendi markamızla kaliteli tohum tedariki konusunda çiftçilerimize ulaştırmak, kaliteden ödün vermeden üretici ve tüketici memnuniyetini sağlayarak yurtiçi ve yurt dışı pazarlarında aranılan bir firma olmayı hedeflemektedir.

Şirketimiz standart ve hibrit sebze tohumları ile yola çıkıp zaman içerisinde araştırmacı yönümüzü de ön plana çıkartarak hibrit sebze tohumlarında bölgesel talepleri göz önünde bulundurarak kaliteli tohumları şirketimiz bünyesinde toplamaktadır. 

Dünya tohumculuk pazarında seçkin firmalar arasına girip ülke ekonomisine yüksek fayda sağlayan aranılan bir firma olmayı hedefledik, sizler sayesinde başardık.

TARIM SEKTÖRÜNE TOHUM TEDARİKİ YAPMAK AMACIYLA KURULMUŞ OLAN SİNERJİ TOHUM; YENİLİKLERİ TAKİP ETMEK VE ÇİFTÇİLERİMİZE IŞIK TUTMAYI AMAÇ EDİNMİŞTİR.

Firma Ünvanı

:

SİNERJİ TOHUM TARIM İNŞAAT TURİZM TİC. LTD. ŞTİ.

Bilge Demirekin

:

+90 533 334 1963      hbilge@sinerjitohum.com.tr

Hüseyin Aytekin : +90 533 611 6036     haytekin@sinerjitohum.com.tr
Adem Yücel : ademyucel@sinerjitohum.com.tr

Şaban Arılıtaş

:

+90 534 870 8725      saban@sinerjitohum.com.tr

Abdurrahman Güzel

:

abdguzel@sinerjitohum.com.tr (Teknik)

E-Mail

:

 sinerji@sinerjitohum.com.tr  Mail Gönder

Adres

:

Yeni Mahalle Mimar sinan Caddesi Bekleemir 8 Ercevahir 5513 Kumluca / Antalya