ŞEHİT VE GAZİ HABERLERİ YÜREKLERİ DAĞLADI

Son bir yılda ülkemizde yaşanan terör olayları ve terör örgütlerine karşı yürütülen operasyonlar da hayatlarını kaybeden...

ŞEHİT VE GAZİ HABERLERİ YÜREKLERİ DAĞLADI
banner764
 Son bir yılda ülkemizde yaşanan terör olayları ve terör örgütlerine karşı yürütülen operasyonlar da hayatlarını kaybeden şehitlerimiz ve yaralanan gazilerimizle ilgili çok sayıda haber çıkarken, yapılan haberlerde özellikle cenazelerde yaşanan görüntülerin yürek burktuğu belirlendi. Terör örgütlerinin yaptığı saldırılarda hayatlarını kaybeden asker ve polislerimizin yanı sıra 15 Temmuz darbe girişimi sırasında yaşamlarını yitiren demokrasi şehit ve gazilerimizin de gündem olduğu tespit edildi.

 

Medya Takip Ajansı Interpress’in “Şehitler ve Gaziler Haftası” dolayısı ile yapmış olduğu üç bine yakın ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergiyi kapsayan incelemesine göre, şehitlerimizle ilgili yılbaşından bu yana yazılı basında 250 binin üzerinde haber çıkarken, gazilerimizle alakalı ise  yazılı basına 65 bine yakın haber yansıdığı belirlendi. Her yıl Eylül ayında yapılan Şehitler ve Gaziler Haftası” hakkında da 300’den fazla haber yayınlandığı tespit edildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2016, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Vitamin Durağım Online Dalından Sebze Meyve Alışverişi
Enterdonat Limon 7 Kg Paket
Domates Kumluca Kg
Kumluca Domatesi
Finike Portakalı Kg
Finike Portakalı
Biber Dolmalık Kg
Dolmalık Biber
Vitamin Durağım Online Dalından Sebze Meyve Alışverişi