Kütahya'da Başkan Işık, gazetecilerle buluştu

GÜNDEM 11.01.2022, 12:22
Kütahya'da Başkan Işık, gazetecilerle buluştu
Haber Videosu

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, Kütahya’da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.KÜTAHYA (İGFA)-  Kütahya Belediyesi Bengisu Sosyal Tesislerinde 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlenen programda Kütahya Belediyesi ile Kütahya Gazeteciler Cemiyeti arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokolde Cumhuriyet Caddesi girişine Kütahya Gazeteciler Cemiyetine verilmek üzere dijital pano verilecek. Dijital panoda yerel gazetelerin yayınlanması ve vatandaşların gazetelere ve haberlere daha kolay erişim sağlama imkanına kavuşacak.

Belediye başkanı Prof. Dr. Alim Işık imzalanan protokolün Kütahya’ya ve Kütahya Gazeteciler Cemiyetine hayırlı olmasını temenni etti.

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erkan Sağlam, Kütahya Belediyesinin Kütahya yerel basınına sağladığı desteklerden dolayı Başkan Işık ve ekibine teşekkür etti. İmzalanan protokolün ardından Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, görev süresi içinde hayata geçen projeler, hazırlıkları tamamlanan ve ihale aşamasına gelen projelerin yer aldığı bir sunum gerçekleştirdi.

İki buçuk yıllık görev süresi içinde Kütahya’da birçok alanda Türkiye’ye örnek olan ilkleri hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Işık, özellikle akıllı şehir uygulamaları konusunda Çevre ve Şehirlik Bakanlığının diğer belediyelere örnek göstereceği uygulamaların gerçekleştiğini ifade etti.

Kaynak: igfa
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 30 Eylül 2022
İmsak 05:25
Güneş 06:44
Öğle 12:52
İkindi 16:13
Akşam 18:51
Yatsı 20:05