Ev sahibi olmak istiyor fakat içinde bulunduğunuz maddi koşullar sebebiyle istediğiniz evi satın alamıyor olabilirsiniz. Bununla birlikte günümüz şartlarında banka kredisi almak istediğinizde de yüksek faizlerle, peşinatlarla ve ek masraflarla karşılaşmanız oldukça yüksek bir ihtimaldir. Kredilerin bu maddi yükümlülükleri sebebiyle çoğu kişi hayalindeki ev sahibi olma isteğinden de vazgeçebilmektedir.

Kişilerin maddi yükümlülükler sebebiyle istedikleri eve sahip olamamaları ise birçok kişinin “Kredisiz ev nasıl alınır?” ya da “Kredisiz ev alma yöntemleri nelerdir?” sorularını sormasına sebep olmaktadır. Katılımevim ise bu noktada yüzlerce kişiye sunmuş olduğu tasarruf finansman yöntemleri sayesinde ev sahibi olmanın yollarını açmaktadır.

Aylık gelirinizin ve birikimlerinizin tamamını sadece ev sahibi olmak için çeşitli konut kredilerine yatırmanızın önüne geçen Katılımevim, yüksek faiz ödemelerine ve peşinatlara katlanmadan, dolayısıyla borçlanmadan ev almanızı sağlar. Ayrıca konut kredisi çekerken uğraşmak zorunda kaldığınız ipotek, kefil gibi şartlar ev sahibi olma sürecinizi yavaşlatır. Katılımevim ise bu gibi zor durumlarda kalmanızı engeller. 

Türkiye’nin her noktasında kurumsal faaliyetlerini yürütmeye devam eden BDDK Lisanslı Tasarruf Finansman Kuruluşu Katılımevim, gereksiz maddi yükümlülüklerle uğraşmak yerine en kolay şekilde ev sahibi olmanıza yardımcı olur. Katılımevim, ev sahibi olmak isteyen kalabalık ailelere ve aynı zamanda geleceklerine yatırım yapmak için ev almak isteyen kişilere çeşitli tasarruf finansman yöntemleri sunar.

Kredisiz Ev Nasıl Alınır?

Kredisiz ev almak başlangıçta sadece bir hayal gibi görünebilir ancak Katılımevim tasarruf finansman yöntemlerinden yararlanan kişiler için oldukça kolaydır diyebiliriz. Kurumsal faaliyetlerini güven odaklı ve eşitlik ilkesi çerçevesinde şekillendiren Katılımevim, bütçenizi zorlamadan ev sahibi olabilmeniz için size çeşitli kredisiz ev alma seçenekleri sunar.

Konya Selçuklu Hatay'da yaraları saracak Konya Selçuklu Hatay'da yaraları saracak

Katılımevim sayesinde Türkiye’nin herhangi bir noktasında bulunan evi rahatlıkla alabilir, kredi ve faiz gibi maddi yükümlülüklerle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Banka kredisi kullanmadan ev sahibi olduğunuz için yüksek borçlara girmenize gerek kalmaz ve taksit öder gibi ev sahibi olabilir, ev sahibi olma hayallerinizi ertelemekten vazgeçebilirsiniz.

Katılımevim’e katılan vatandaşlar kredisiz ev alma seçeneklerinden rahatlıkla faydalanabilir, peşinat ve ek dosya masraflarıyla uğraşmazlar. Geri ödemelerini ise bütçelerine göre kendileri belirlerler ve bu sayede aylık ödemeleri sırasında maddi durumlarını zorlamalarına gerek kalmaz. Siz de Katılımevim’e katılım başvurusu yaparak tasarruf finansman yöntemlerinden yararlanabilirsiniz.

Katılımevim kredisiz ev alma seçenekleri hakkında daha fazla bilgi almak için en yakın Katılımevim şubesine giderek merak ettiklerinizi sorabilir ya da 444 11 00 numaralı çağrı merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz.