CHP’li delegeler yemekte bir araya geldi

Kumluca Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Delegelerine yönelik birlik ve beraberlik yemeği düzenlendi

KUMLUCA 24.12.2019, 15:16 25.12.2019, 13:04
CHP’li delegeler yemekte bir araya geldi
Haber VideosuKumluca Belediyesi Günay Sahil Tesislerinde düzenlenen yemeğe Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, CHP İlçe Başkanı Fahretdin Karaöz, belediye meclis üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları Selehattin Kelleci, Ramazan Uluşar, CHP Kadın Kolları Başkanı Suzan Uluşar, Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Bayram ve delegeler katıldı.

Yemekte konuşma yapan Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu; “Davetimizi kırmayıp partimizin birlik ve beraberlik yemeğine katıldığınız için çok teşekkür ediyorum.  Ailemizin birliktelik gücünü burada yaşamak istedik. Biliyorsunuz CHP Türkiye’nin önemli siyasi kilit taşlarından bir tanesidir.
O günkü şartlarda yöneticilerimiz, yüz yıllık zorlu süreçte omuzlarında bu yükü taşıyarak bugünlere geldiler.
Cumhuriyet Halk Partili bir belediye başkanı olarak sizlerin huzurundayız. Bunun mutluluğunu yaşadığımız için, hep beraber yaşattığınız için sizlere teşekkür ediyorum. CHP’nin üyeliği Atatürk’ün yolunda gitmemizin bir tescilidir. Onun için CHP li olmak bir onurdur. CHP’nin şu anki yemeğinde bir araya gelmek benim için yılların özlemiydi. Bir gün seçimleri kazanıp bizde hep beraber patimizin bütün yönetici kadrosuyla bir arada bulunur muyuz diyorduk. İşte o gün bugün. Sizin gibi aynı yemekten yiyen, aynı çayı veya suyu paylaşan kardeşleriniz var. CHP Antalya Milletvekilimiz Kumluca’lı Aydın Özer, Kumluca Belediye Başkanınız ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek var. Onlar için sizlerden alkış istiyorum” dedi.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 10 Ağustos 2022
İmsak 04:32
Güneş 06:03
Öğle 13:08
İkindi 16:54
Akşam 20:03
Yatsı 21:27