Kumluca'da toplu taşıma araçlarında denetlendi

Kumluca’da İlçe Kaymakamlığı, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Sağlık Grup Başkanlığı ve Belediye Başkanlığına bağlı ekiplerden oluşan heyet Beykonak, Mavikent, Adrasan ve Yazır (Olimpos) Mahallelerinde şehir içi toplu taşıma araçları, ticari taksiler ve taksi duraklarını denetledi

banner850
Kumluca'da toplu taşıma araçlarında denetlendi
banner764
banner603

Kumluca'da Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, içerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminde temel prensipler olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının taşımacılık faaliyetlerinde tedbirlere/kurallara uyulup uyulmadığının denetimini yapan ekipler, salgınla mücadelenin başarısı açısından büyük önem taşıyan Temizlik, Maske ve mesafe kurallarına uyup uyulmadığı konusunda da denetimler yaptı. Denetimlere, özel taşıma firma temsilcileri ve taksi durakları işletme temsilcileri de katıldı.

Denetimler “SAĞLIK İÇİN, HEPİMİZ İÇİN” ilkesi ile gerçekleştirildi. Ayrıca Kumluca İlçe Jandarma Komutanlığı, Jandarma Trafik Timi tarafından “Hayatıma Kastım Yok, Kaskım Var” mottosuyla motosikletlerde koruma başlığı (kask) takılıp takılmadığı konusunda denetimler yaptılar.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2020, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER