Kumluca MYO’da “Etkili İletişim” Semineri Gerçekleştirildi

Akdeniz Üniversitesi Kumluca Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen “Etkili İletişimin Toplum Üzerindeki Yansımaları ve Önemi” semineri Psikolog Ümit Okunakol’un sunumuyla gerçekleştirildi.

Kumluca MYO’da “Etkili İletişim” Semineri Gerçekleştirildi
banner764
banner603

Akdeniz Üniversitesi Kumluca Meslek Yüksekokulunda gerçekleştirilen seminere, Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. İlker Sönmez, Meslek Yüksekokulu hocaları ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Seminerde Okunakol; “Etkili iletişimin insanoğluna kazandırdığı en önemli özellik sorunlarla baş edebilme becerisidir. Bunu yapabilmek adına objektif ve nesnel değerlendirmeyi özümsememiz, sağlıklı iletişim yollarını öğrenmemiz ve daha sonra birey olarak kendimizi gerçekleştirmeye alışmamız gerekir” dedi.

Bireylerin sosyal becerilerini arttırıp, etkili iletişim kurmayı öğrenmeleri sayesinde kültürlerin daha medeni ve daha insancıl olduğunun altı çizilirken, toplumu oluşturan bireylerin daha huzurlu, daha mutlu ve gelişmiş bir toplumda yaşamak adına değişimin öncelikle kendilerinden başladığı vurgulandı.

Seminer sonunda, Kumluca Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. İlker Sönmez tarafından, Psikolog Ümit Okunakol’a günün anısına teşekkür belgesi takdim edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Vitamin Durağım Online Dalından Sebze Meyve Alışverişi
Enterdonat Limon 7 Kg Paket
Domates Kumluca Kg
Kumluca Domatesi
Finike Portakalı Kg
Finike Portakalı
Biber Dolmalık Kg
Dolmalık Biber
Vitamin Durağım Online Dalından Sebze Meyve Alışverişi