SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ DEVAM EDİYOR…

Kumluca ilçesinin Mavi Bayrak ödüllü ilk ve tek tesisi olan beş yıldızlı Şah inn Paradise Tatil Köyü, sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor.

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ DEVAM EDİYOR…
banner764
banner603
 Şah inn Paradise Genel Müdürü Yusuf Yücel, doğal kaynaklarımızın tasarruflu kullanımı, orman varlığımızın sürdürülmesi, çevrenin korunması konusunda toplumsal farkındalıkları ortaya çıkarma misyonunu yüklendiklerini ve bölgede yapılan çevreci faaliyetleri tesis olarak koşulsuz desteklediklerini belirtti.

Yeşil Yıldız çevre duyarlısı tesis ödülü de bulunan Şah inn Paradise, Kumluca İlçesi’nde haziran ayında yaşanan yangınlardan sonra orman bilincinin canlı tutulması adına komşu okul olan Mavikent Anadolu Lisesi bahçesinde Tema Vakfı işbirliği ile fidan dikme etkinliği gerçekleştirdi. Fidanların can suyu tesis misafirleri, çalışanları ve okul öğrencileri ile birlikte verildi.

Hazırladıkları sosyal sorumluluk projelerinde doğaya ve canlılara dikkat çekmenin tesis çevre politikası olduğunu belirten Operasyon Müdürü Yasin Bebek ve Gıda Mühendisi Ümran Karaküçük bu kapsamda hayvan barınağına gerçekleştirdikleri ziyarette tesis adına köpek maması yardımında bulundular. Hayvanların yaşamsal ihtiyaçlarının barınakta çok büyük oranda karşılandığı gördüklerini ifade ederek kendilerinin de bundan sonraki süreçte özellikle çocuk animasyon gösterilerinde hayvan sevgisine işaret eden projeler geliştirmeyi hedeflediklerini belirttiler.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2016, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Vitamin Durağım Online Dalından Sebze Meyve Alışverişi
Enterdonat Limon 7 Kg Paket
Domates Kumluca Kg
Kumluca Domatesi
Finike Portakalı Kg
Finike Portakalı
Biber Dolmalık Kg
Dolmalık Biber
Vitamin Durağım Online Dalından Sebze Meyve Alışverişi