Sarnıçtepesi’nde Yörük Halk Ekmeğinin Kafesinde Kumluca Belediyesi tarafından düzenlenen programda ilçe genelinde görev yapan ve emekli din görevlileri bir araya geldi.
Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, etkinlikte Kumluca’nın din görevlileri ve aileleriyle buluştu. 

Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’’ Çok saygıdeğer Müftüm, Çok saygıdeğer Kumluca’mızın din görevlileri, Çok saygıdeğer Kumlucalı Büyük ailemizin üyeleri, ablalarım, kardeşlerim bu haftanın önemine binaen yapmış olduğumuz geleneksel olarak her yıl Din Görevlileri Haftası nedeniyle Müftülüğümüzle beraber bir araya gelip çay kahve içip sohbette bulunup, birbirimize olan uzaklığımızı gönülden gönüle yakınlaştırmak için gerçekleştirdiğimiz etkinlik programımıza hepiniz hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Kumluca’mızı manevi anlamda ayakta tutan başta Diyanet İşlerimiz olmak üzere Kumluca Müftülüğümüz ve Kumluca Müftülüğümüze bağlı olarak her mahallemizi temsil eden din görevlilerimiz buradaki Camilerimizin her derdine koşup oradaki bütün Büyük Ailemizin üyelerine sahip çıkan onların derdiyle dertlenip, onların acısıyla acısını yaşayan, onların yeri geldiğinde sevinçlerine ortak olan insanlarsınız, bizim baş tacımızsınız. dedi. 

06f86bdf-f8d2-4a84-8d88-acb4b2dba631
Adnan Yavuz ‘’2014 yılında Kumluca Müftülüğünden Veri Hazırlama Kadrosundan emekli oldum.34 yıllık Diyanet İşleri Başkanlığı Kumluca Müftülüğünde görevim var. Bilindiği üzere 1-7 Ekim haftası Diyanet İşleri Başkanlığınca tüm yurt genelinde Camiler ve Din Görevlileri Haftası olarak kutlanmaktadır. Bugün de Kumluca Belediyemizce Kumluca Diyanet İşleri Başkanlığı Kumluca Müftülüğünde çalışan din görevlisi arkadaşlarımıza Kumluca Belediyemizin vermiş olduğu kahvaltıdan dolayı Kumluca Belediyesine ve ekiplerine çok teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Tekelioğlu, son belgesiyle çalıştayda Tekelioğlu, son belgesiyle çalıştayda

04f46874-9881-40ec-86f9-414177111c59
Tacettin Altınkaya ‘’Yazır Yembe Din Görevlisiyim. Camiler ve Din Görevlileri haftası sebebiyle Belediye Başkanımız bizlere kahvaltı ikramında bulundu. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Biz din görevlileri olarak halkımızın, cemaatimizin yanındayız. Hiçbir siyaset ayrımı yapmadan halkımızın neye ihtiyacı varsa elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Din görevlileri olarak hepimiz kendimizi yetiştirdik, geliştirdik. Halkımızın manevi açıdan her zaman yanındayız’’ dedi.
Program duaların okunması ve toplu resim çekinilmesinin ardından sona erdi.

cbade630-6873-400d-b90f-aea4b2f416f8