Ünlü Tavernacı Arif Susam Oylat’ın güzelliklerine hayran kaldı

Bursa’nın İnegöl ilçesinde bulunan Oylat kaplıcalarına tatil için gelen ünlü taverna müziği sanatçısı Arif Susam Oylat’ın güzellikleri anlata anlata bitiremedi.

MAGAZiN 29.01.2022, 12:09 29.01.2022, 13:22
Ünlü Tavernacı Arif Susam Oylat’ın güzelliklerine hayran kaldı
Haber Videosu

Bursa’nın İnegöl ilçesinde bulunan Oylat kaplıcalarına tatil için gelen ünlü taverna müziği sanatçısı Arif Susam Oylat’ın güzellikleri anlata anlata bitiremedi.Türkiye’nin en çok ziyaretçi ağırlayan tatil merkezlerinin başında yer alan Oylat, birçok misafiri ağırlarken, tatil merkezi ünlü isimler tarafında da tercih ediliyor.

Her yıl olduğu gibi bu yılda tatil için Oylat’ı seçen Taverna müziğinin Türkiye’de öncü isimlerinden Arif Susam, tatilini geçirdiği Oylat’a tam not verdi.

Oylat’ın manzarasıyla, havasıyla, kaplıcasıyla doğa harikası bir yer olduğunu söyleyen Arif Susam, “ Yine evimize geldik burası bizim yuvamız gibi. Her zaman olduğu gibi Oylat Güven Oteldeyim. Burası her şeyi ile dört dörtlük. Zaten buranın işletmecisi benim canım kardeşim. Aramızda onunla bizim sımsıkı bir gönül bağlılığımız var.

Fatih Gültekin’e her zaman söylerim ben, benim erkek kardeşim yok. Bir erkek kardeşim var oda sensin. Böyle bir birlikteliliğimiz var, böyle bir gönül dostluğumuz var. Oda Arif abisini gerçekten çok seviyor. Evimizdeki gibi rahat ediyoruz burada herkese tavsiye ederim. Şöyle bir manzaraya bakar mısınız çok büyük gurur duyuyorum çok güzel bir yer. Bu defa ailem ile geldim. geçen gelişimden önce çok grip olmuştum buraya geldim burada iyileştim bundan yirmi gün önce. Çok huzuru buluyorum, kendimi buluyorum burada” diye konuştu.

Kaynak: igfa
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 13 Ağustos 2022
İmsak 04:36
Güneş 06:05
Öğle 13:07
İkindi 16:52
Akşam 19:59
Yatsı 21:23