İSTANBUL (AA) - Obilet, henüz plan yapmayanlar için Sevgililer Günü'ne özel rota önerilerini paylaştı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Obilet, sevgililer gününü kutlamak isteyen çiftler için rota önerileri hazırladı.

Buna göre, Sapanca, Şile, Kartepe ve Urla gibi farklı seçenekler Obilet kullanıcılarını bekliyor.

Yüzde 100 elektrikli Renault 5, İsviçre'de tanıtıldı Yüzde 100 elektrikli Renault 5, İsviçre'de tanıtıldı

Sapanca Gölü ve çevresi özellikle bu mevsimde romantik yerler sıralamasında başta yer alıyor.

İstanbul'a yakınlığı sayesinde ideal olan bölgede, oteller bu özel gün için hazırlıklarını yaptı. İster göl manzaralı odalarda konaklama ister bölgedeki otellerde bulunan SPA merkezlerinde müşterilerin ruhunu dinlendirerek sevgililer gününü kutlama imkanı mevcut.

Şile'nin denizi ve tarihi atmosferi eşliğinde, çiftlerin romantik bir tatil yapması için hem bölgedeki günübirlik tesisler hem de butik oteller müşterilerini bekliyor.

Kışın tüm güzelliklerini hissetmek isteyen çiftler için ise Kartepe, ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Ege'nin son dönemde popülaritesi artan sakin kasabaları arasında yer alan Urla da, kış mevsiminin en güzel geçtiği yerlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Bölgede bulunan oteller ve restoranlar sevgililer gününe özel hazırladıkları programlarla keyifli dakikalar vadediyor.

Kapadokya ise dünyada örneğine nadir rastlanan coğrafyası, peri bacalarıyla ve sunduğu manzara ile sevgililer gününü ziyaretçileri için özel kılıyor.

Eski taş evleri, Arnavut kaldırımlı sokakları ile Ayvalık, sevgililer gününde romantik bir tatil yapmak isteyenleri bekliyor. Bölgedeki butik oteller bu özel gün için hazırlıklarını yaptı.

Kaynak: aa