Cumhurbaşkanı Erdoğan: "2023 Haziranı bizim için önemli bir sınav"

SİYASET 16.01.2022, 19:32
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "2023 Haziranı bizim için önemli bir sınav"
Haber Videosu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Sinop İl Başkanlığı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı'na İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun araması üzerine telefonla bağlanarak, 2023 Haziranı'nın kendileri için çok önemli bir sınav olduğunu söyledi.ANKARA (İGFA) - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun araması üzerine Sinop'taki partililere seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sinop’u kendisinin de çok özlediğini vurgulayarak önemli mesajlar verdi.

İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, 2023 Haziran'ının çok önemli bir sınav olduğuna işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "2023 Haziran bizim çok önemli bir sınav. Bu sınavı Sinop’ta bugüne kadar gerçekleşen seçimlerin çok daha üstünde, bir hazırlıkla gerçekleştirecek ve Sinop’ta özellikle bu ana muhalefete artık bugüne kadar yakaladığı imkânları vermeyeceğinize inanıyorum. Sinop’a zaten bugüne kadar ana muhalefetin belediyelerin vermiş olduğu en ufak bir hizmet yok. Ne hizmet verilmişse bugüne kadar AK Parti iktidarı olarak bizler verdik. Bundan sonra da vermeye devam edeceğiz" dedi.

"Yaparsa AK Parti yapar. Başarırsa AK Parti başarır" diyen Erdoğan, "Bugüne kadar nasıl bu hizmetleri başardıysak bundan sonra da yine bu hizmetleri AK Parti olarak bizler başaracağız. Hep birlikte el ele vererek ana kademe olarak, kadın kolları, gençlik kolları olarak daha çok gayret daha çok çalışarak inşallah bu işi başaracağız" diye konuştu.

Kaynak: igfa
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 26 Mayıs 2022
İmsak 03:56
Güneş 05:35
Öğle 12:59
İkindi 16:49
Akşam 20:13
Yatsı 21:46