Koç: TFF'nin T'si Trabzonspor için değil!

SPOR 06.05.2022, 17:54
Koç: TFF'nin T'si Trabzonspor için değil!
Haber Videosu

Trabzonspor maçınındaki koreografiye değinen Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "Açılan pankartla bir suikast girişimine sahip çıktınız. Bundan yönetimin haberinin olmaması mümkün değil" dedi. Koç'un açıklamaları sonrasında Trabzonspor'dan rastgele harfler basılarak bir paylaşımda bulunuldu. İSTANBUL (İGFA) - Fenerbahçe Başkanı Ali Koç Ülker Stadyumu 1907 Tribünü'nde gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor maçınındaki koreografiye de değinen Ali Koç "Açılan pankartla bir suikast girişimine sahip çıktınız. Bundan yönetimin haberinin olmaması mümkün değil" dedi.

Fenerbahçeli bir taraftarın yabancı dilde hazırladığı pankartın içeri alınmamasıyla Trabzonspor'un koreografisini karşılaştıran Koç, Trabzon'da yapılan koreografi ile ilgili olarak "Bu cesareti nereden buluyorusunuz?" şeklinde tepki gösterdi. 

"Emniyet müdürlüğümüzün kuralları şehirlere göre farklı mı işliyor" diye soran Koç, "Kuralları uygulamaktan korkuyorlar mı? Kimden korkuyorular? Bu camia geri durmaz, hepsinin maskesinin düşürüp dimdik ayakta kalırız. Artık bunlara müsade etmeyin cve kimsenin Fenerbahçenin değerlerine hakaret etmesine de müsade etmeyiz" diye konuştu.

https://twitter.com/Fenerbahce/status/1522575744848781313

"Diğer takımları tutan hiç mi siyasi yok?" diyerek tepkisini dile getiren Koç, 7 yıl önceki otobüs kurşunlama olayının faillerinin bulunamadığını belirterek "Bu pankartı nasıl karşıladığınızı biz fenerbahçeliler olarak merak ediyoruz. Neden tepki göstermediniz?" dedi. Yapılanların sorumsuzca olduğunu ifade eden Koç "Hepinize söylüyorum. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere devletimizin FETÖ ile can siperahane mücadelesine gölge düşürmüyor musunuz 2 dakikalık keyfiniz için? Buna dur diyebilecek kimse yok mu Türkiye'de?" dedi.

"Kulüpler Birliği toplantılarına katılmayacağız" diyen Ali Koç, 2023-2024 sezonundan itibaren formalarına 5. yıldızı koyacaklarını söyledi.

Öte yandan Ali Koç'un açıklamaları sonrasında Trabzonspor'dan rastgele harflere basılarak bir paylaşımda bulunuldu.

Kaynak: igfa
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 16 Mayıs 2022
İmsak 04:06
Güneş 05:42
Öğle 12:59
İkindi 16:47
Akşam 20:05
Yatsı 21:35