Başkan Kılınç el emeği göz nuru eserleri inceledi

YAŞAM 01.07.2022, 17:43
Başkan Kılınç el emeği göz nuru eserleri inceledi
Haber Videosu

Adıyaman Belediyesi bünyesinde hizmet veren ADIMEK'i ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, el emeği göz nuru eserleri tek tek inceleyerek, kursiyerlerle sohbet etti.

ADIYAMAN (İGFA) - Adıyaman Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç, belediye tarafından Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM) binasında hizmet veren ve onlarca bayana istihdam kapısı aralayan Meslek Edindirme Kursları (ADIMEK)'ını ziyaret etti.

ADIMEK kurslarına katılan kadınların yaptığı el emeği göz nuru çalışmaları tek tek inceleyen Başkan Kılınç, daha sonra kursiyerlerle sohbet edip, sorun ve taleplerini dinledi.

Yapılan ziyarette sorumlulardan bilgiler de alan Başkan Kılınç, "Meslek Edindirme Kurslarımız bünyesinde faaliyet gösteren kursiyerlerimizin el emeği göz nuru çalışmalarını inceledik. Bu kurslarla hem kadınlarımıza yönelik faydalı faaliyetler gerçekleştiriyor, hem de belediye olarak değerlerimizin gelecek nesillere sevdirilmesi gayreti içerisinde oluyoruz. Birbirinden güzel eserler ortaya çıkaran tüm hocalarımızı ve kursiyerlerimizi kutluyorum" diye konuştu.

Kaynak: igfa
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 14 Ağustos 2022
İmsak 04:37
Güneş 06:06
Öğle 13:07
İkindi 16:52
Akşam 19:58
Yatsı 21:21