Yüz Temizleme Ürünleri Kullanımı

Yüz temizleme ürünleri günde iki kez uygulanmalıdır. Temizleme jeli ile cilt yıpranmadan temizlenir, cildi kurutmaz. Sonra tonik ile cilt kalan kir ve makyaj artıklarından arındırılır. Aynı zamanda cildi besleyici özelliği vardır.

Yüz Temizleme Ürünleri Kullanımı

Yüz Temizleme

Yüz bakımında nemlendirme kadar ilk aşamada cilt temizliği çok önemlidir. Yüz temizleme için her cilt tipine uygun ya da her cilde uygulanabilen jel ve tonikler üretilir. Cilt makyaj ve kirlerden arındırılmaz ise açık olan gözenekler dolar. Gözeneklerde bulunan kir ve kullanılan kimyasal ürünler sonucunda sivilce ve akneler oluşur. Yüz temizleme ürünlerini düzenli kullanıp, cilt temizliğine önem vererek bu tür sorunlarında önüne geçmiş oluruz. Temizleme jel ve toniklerinde bulunan nemlendirme özelliği ile de cilt rahatlar. Yağ dengesi de sağlanmış olur.

Yüz Temizleme Ürünleri Kullanımı

Cilt temizleme ürünleri su ile köpürtülerek dairesel hareketler yüze masajla uygulanır ve sonra durulanır.  Yüz temizleme ürünleri günde iki kez uygulanmalıdır. Temizleme jeli ile cilt yıpranmadan temizlenir, cildi kurutmaz. Sonra tonik ile cilt kalan kir ve makyaj artıklarından arındırılır. Aynı zamanda cildi besleyici özelliği vardır. Ürünlerin aynı zamanda ferahlatıcı özelliği de vardır. Temizleyici, peeling ve nemlendirme özelliği vardır. Ürün çeşitlerinden cilt bakım kürünün temizliğin yanı sıra cildi sıkılaştırma özelliği de vardır.

Yüz temizleme ürünlerini  https://www.dermokilshop.com/yuz-temizleme sayfasından inceleyebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

İnternet Reklam Ver