Bursa Yenişehir'de 'mobil' dönem

Yerel 19.06.2022, 11:28
Bursa Yenişehir'de 'mobil' dönem
Haber Videosu

Bursa'da Yenişehir Belediyesi mobil uygulamaya geçti. Başkan Davut Aydın, “Yenişehir Şimdi Size Daha Yakın” sloganıyla işletim sistemlerinde yerini alan uygulamanın tüm tablet ve cep telefonlarına indirilebileceğini söyledi.BURSA (İGFA) - Bursa'nın Yenişehir ilçe Belediyesi de “mobil belediye uygulamasına” geçti.

Dijital çağda akıllı belediyecilik uygulamalarının bir yansıması olarak planlanan uygulamanın IOS ve Android işletim sisteminde yerini aldığını belirten Başkan Davut Aydın, “Uygulamayı tablet bilgisayar ve cep telefonlarına indiren vatandaşımız, belediyemize 7 gün 24 saat erişim sağlayabilecek. Böylelikle zaman ve mekân bağımlılığı olmaksızın hemşehrilerimiz her türlü şikayetini ve hizmet talebini veya önerisini uygulama ile bize iletebilecek” dedi.

Başkan Davut Aydın Yenişehir Belediyesi’nin tüm birimleri ile entegre bir şekilde çalıştığına dikkati çekerek,  “Uygulamayı telefonlarına indiren vatandaşımız belediyemizin faaliyet ve projelerine ilişkin haber ve duyuruları ilgili sekmelerden takip edebilecekler. Yine etkinlik takvimi ve kültür haberleri, Osmanlı’nın başşehri Yenişehir’in tarihi hakkında kapsamlı bilgilere ulaşabilecek. Özetle artık Yenişehir vatandaşımıza daha yakın. İlçemize hayırlı olsun" diye konuştu.

Kaynak: igfa
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 27 Haziran 2022
İmsak 03:48
Güneş 05:33
Öğle 13:05
İkindi 16:56
Akşam 20:28
Yatsı 22:05