Dijital yayıncı Metan: Kendi doğallığınızı dijitale yansıtmalısınız

Yerel 22.05.2022, 17:04
Dijital yayıncı Metan: Kendi doğallığınızı dijitale yansıtmalısınız
Haber Videosu

12. Kocaeli Kitap Fuarı’na konuk olan dijital yayıncı ve yazar Adem Metan, “Sosyal Medya Ne Kadar Sosyal?” adlı söyleşi gerçekleştirdi.KOCAELİ (İGFA) - Dijital yayıncı ve yazar Adem Metan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 12. Kocaeli Kitap Fuarı’na konuk oldu. Selim Sırrı Paşa Salonu’nda, “Sosyal Medya Ne Kadar Sosyal?” konulu bir söyleşi gerçekleştiren Adem Metan, “Kendi doğallığınızı dijitale yansıtmalısınız.” dedi.

Twitter kullanıcılarının biyografilerine asıl ilgilendikleri alanı yazmaları gerektiğini söyleyen Metan, yapılan araştırmaların makam ve mevki ile var olan hesaplara çok güvenilmediğini dile getirdi.

Metan, “Sosyal medya paylaşımları yaparken insanların bizi sevebileceği alanlar oluşturmalıyız. Bunun için de sosyal mecrada geçirdiğimiz vakti 24 saate bölmemiz lazım. Önce takdir etmeyi bilmeliyiz. Takdir etmek kişiye hazine de oluşturuyor. Önerme yapmak lazım. Yani bir filmi, diziyi önermeliyiz. Bizim 2-3 saat tweet saatlerimizin olması lazım. Ben sosyal medyada varım sizin de var olduğunuzu biliyorum demeliyiz. Bir de doğal olmak gerekiyor. Doğal olmayan hiçbir şey sürdürebilir değil. Eğer bir şey kurgu ve yapmacık ise günün sonunda mutlaka bitiyor. Kendi doğallığınızı da dijitale yansıtmak lazım” diye konuştu.

Kaynak: igfa
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 03 Temmuz 2022
İmsak 03:51
Güneş 05:35
Öğle 13:06
İkindi 16:57
Akşam 20:27
Yatsı 22:04