Kocaeli İzmit Belediyesi, halkın ve jandarmanın yardımına koştu

Yerel 24.01.2022, 13:56
Kocaeli İzmit Belediyesi, halkın ve jandarmanın  yardımına koştu
Haber Videosu

Şehir merkezine yaklaşık 18 km uzaklıktaki Kaynarca Köyü’nde hastalanan çocuğun yardımına koşan İzmit Belediyesi karla mücadele ekipleri, Yuvam Akarca Jandarma Karakolu’nun da yolunu açtı.KOCAELİ (İGFA)- Zorlu kış koşullarından hiçbir vatandaşın olumsuz etkilenmemesi için yüksek özveri ve gayretle çalışarak yolları açık tutmaya devam eden İzmit Belediyesinin karla mücadele ekipleri, yardım çağrısı aldığı vatandaşların yardımına da koşuyor. Gece gündüz durmaksızın zor durumda kalan vatandaşlar için yollarda olan ekipler hastaneye ulaşmak isteyen vatandaşlar için de ayrıca mesai harcıyor.

HASTANEYE GÖTÜRDÜLER

İzmit Belediyesinin halka hızlı hizmet ve destek için görevi başında bekleyen ekipleri, şehir merkezine yaklaşık 18 kilometre uzaklıkta olan Kaynarca Köyünde çocuğu hastalanan ailenin de yardım çağrısını karşılıksız bırakmadı. İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Emirşah Torun’un da eşlik ettiği karla mücadele ekipleri Kaynarca Köyüne giderek hastalanan çocuğu ailesiyle birlikte KOÜ Umuttepe Tıp Fakültesi Hastanesi’ne ulaştırdı. 

JANDARMANIN YOLU AÇILDI

Kaynarca Köyündeki aileye yardım eden ekipler Yuvam Akarca’da da Jandarma Karakolu’nun karla kapanan yolunu açtı. Ekiplerle birlikte çalışmalara katılan başkan yardımcısı Emirşah Torun yol açma çalışmaları tamamlandıktan sonra görev başındaki jandarma kuvvetlerine iyi nöbetler diledi. Kolluk kuvvetleri de yollarını açan İzmit Belediyesi ekiplerine teşekkürlerini iletti. 
 

Kaynak: igfa
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 19 Mayıs 2022
İmsak 04:03
Güneş 05:40
Öğle 12:59
İkindi 16:48
Akşam 20:08
Yatsı 21:38