Kocaeli'nde güvenlik personelinin dikkati kediyi kurtardı

Yerel 11.01.2022, 12:12
Kocaeli'nde güvenlik personelinin dikkati kediyi kurtardı
Haber Videosu

Kocaeli'nde tramvayın altına giren kedi, güvenlik personelinin dikkati sayesinde rayların altında kalmaktan son anda kurtarıldı.KOCAELİ (İGFA)-  Kocaeli’de tramvayın altına giren kedi güvenlik personelinin dikkati sayesinde rayların altında kalmaktan kurtarıldı. Güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedilen görüntülerde istasyonda görevli güvenlik personeli Rıfat Demir’in koşarak müdahalesi görüntülere yansıdı. Demir, tramvay hareket edene kadar kedinin önünde durarak tekrardan tramvaya yönelmesinin de önüne geçti. 

Günlük seferlerine devam eden Akçaray’da önceki gün alkışlanacak bir olay yaşandı. Milli İrade Meydanı istasyonunda durarak yolcularını indiren tramvay kapılarını kapattı. Aynı anda istasyonda bulunan kedi, hareketlenerek tramvayın altına girdi. Kediyi fark eden güvenlik görevlisi Rıfat Demir, hızla tramvaya yönelerek önce vatmanı uyardı.

Tramvayın hareket etmesini önleyen Demir, daha sonra kediyi tramvayın altından alarak güvenli bölgeye taşıdı. Tramvayın hareket etmesini bekleyen Demir, bir süre kedinin önünde durarak tatsız bir olay yaşanmasının önüne geçti.

Kaynak: igfa
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 30 Eylül 2022
İmsak 05:25
Güneş 06:44
Öğle 12:52
İkindi 16:13
Akşam 18:51
Yatsı 20:05