Sakarya'da Gençlik STK’ları buluşması yapıldı

Yerel 10.01.2022, 15:22
Sakarya'da Gençlik STK’ları buluşması yapıldı
Haber Videosu

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Sakarya Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Gençlik STK’ları buluşmasına katıldı. Programda gençlerle
bir araya gelen Başkan Yüce, “Millete hizmet etmek için gönüllü olmak bizim ata mirasımızdır. Bizim derdimiz dünde, bugünde, yarında milletimize ve ülkemize en iyi şekilde hizmet etmek olmuştur. Bugünde bu düşünceye yakışır bir şekilde birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı yürütüyoruz” dedi.SAKARYA (İGFA)- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Sakarya İl Başkanlığı Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Gençlik STK’ları buluşmasına katıldı. Sivil toplum
kuruluşlarının genç temsilcileriyle bir araya gelen Başkan Yüce, birlik ve beraberlikten duyduğu memnuniyeti gençlerle paylaştı.

Kent Park’ta gerçekleşen buluşmaya Başkan Yüce’nin yanısıra AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Muhammed Cem Çekerek, AK Parti Sakarya İl Başkan Yardımcısı Ömer Arslan, AK Parti Sakarya Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Çalışkan ve şehirde faaliyet gösteren birçok sivil toplum kuruluşunun genç temsilcileri ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Birlik ve beraberlik başlığı altında tamamlanan programda gençlere hitap eden Başkan Yüce, gençlerin enerjisinin kendisine güç verdiğini ve bu gücün yanında beraberlikte olunca her hedefin kolaylaştığını ifade etti.

Başkan Yüce, “Bugün burada hizmete gönüllü olmuş STK temsilcilerimizle bir arada olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Vatanı, milleti için genç yaşlarında azimle çalışan ve bu çalışmalarını gerçekleştirirken milli, manevi değerlerine sahip çıkan kardeşlerimle birlikte yol yürümek bize güç veriyor. Büyükşehir Belediyemizin ve şahsımın her daim gençlerimizin, STK’larımızın yanında olduğunu bilmenizi isterim. Burada milleti için çok önemli işlere imza atan ve hizmetleriyle vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıran sivil toplum kuruluşlarımızın genç temsilcileri ile yarınlarımız için daha iyi neler yapılabilir onun derdine düştük.Bizim derdimiz dün olduğu gibi bugünde, yarında milletimize ve ülkemize en iyi şekilde hizmet etmek olmuştur" dedi.  

Kaynak: igfa
Yorumlar (0)
Namaz Vakti 30 Eylül 2022
İmsak 05:25
Güneş 06:44
Öğle 12:52
İkindi 16:13
Akşam 18:51
Yatsı 20:05