banner525

ELMALI'DA OYUN OYUN iÇiNDE

İlçe turneleri düzenleyen Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu (ABT), “Oyun Oyun İçinde” adlı oyunuyla Elmalı’yı salladı. Oyuna ilginin yüksek olması nedeniyle salonda izdiham yaşandı.

ELMALI'DA OYUN OYUN iÇiNDE
banner603
 İlçelere tiyatro götürmek amacıyla her ayın son haftasında bölge turnesi gerçekleştiren ABT, Kaş, Finike, Demre, Kumluca, Akseki, İbradı, Manavgat, Gazipaşa’nın ardından bu kez Elmalı’da perdelerini açtı. Elmalı Halk Eğitim Merkezi Salonu’nda Özer Tunca’nın yazdığı ve yönettiği “ Oyun Oyun İçinde” adlı oyunu sergileyen ABT, izleyicilerin büyük ilgisiyle  karşılaştı. Kahkaha tufanının yaşandığı oyunda, ABT oyuncuları performansları ile Elmalılıları büyüledi. Oyunun bitiminde ise izleyiciler oyuncuları dakikalarca ayakta alkışladı.

Talebe göre temsil sayısı artacak

Bölge turnelerine gösterilen ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını belirten ABT Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Özgür,  temsil sayısının ilçelerden gelen talep doğrultusunda artacağını ifade etti. Oyuna büyük ilgi gösteren Elmalı halkına teşekkür eden Özgür,   “Tiyatro sahnelemeye uygun mekanı bulunan tüm ilçelerimize oyunlarımızı götürmeye devam edeceğiz. Başkanımız Menderes Türel ve Daire Başkanımız Mitat Yolcu’nun desteği ile aynı anda birkaç ilçede birden oyun sahneleyebiliyoruz. ABT olarak çok daha güçlü bir ekiple, modern oyunlarımızı ilçelerimizle buluşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2014, 16:33

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner625

banner630

banner593

banner587

banner588

banner590

banner591

banner586

banner623

banner618