banner525

Ak Parti Batı Antalyada Buluştu

Antalya’nın 19 ilçesinin AK Parti İlçe Başkanları Demre ilçesinde bir araya geldiler. Demre İlçesinde gerçekleşen toplantıda yatırımlar ilçe ilçe tek tek ele alınarak, uygulama aşamaları ve ilerleme süreçleri hakkında istişarelerde bulunuldu.  

Ak Parti Batı Antalyada Buluştu
banner605
banner603

Antalya’nın 19 ilçesinin AK Parti İlçe Başkanları Demre ilçesinde bir araya geldiler. AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya, AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu ve Gökçen Özdoğan Enç de katıldı. 

Demre İlçesinde gerçekleşen toplantıda yatırımlar ilçe ilçe tek tek ele alınarak, uygulama aşamaları ve ilerleme süreçleri hakkında istişarelerde bulunuldu.  

PROJELER VE YATIRIMLAR TAKİPTE

Toplantıda konuşan Antalya Milletvekili Atay Uslu, öncelikle böyle bir toplantıyı Demre İlçemizde yapılmasını kararlaştıran İl Başkanı Rıza Sümer’e teşekkürlerini ileterek, “bizi Demre’de misafir eden Belediye Başkanımıza ve ilçe başkanımız Bayram Arıcıya teşekkürlerimi sunarım. Bugün Batı Antalya'dayız ama tüm Antalya'yı konuşuyoruz.” dedi. 

İL VE İLÇELERİN KONGRELERİNİN STARTI VERİLDİ.

Toplantıda Antalya yatırımları ve projeleri konuşuldu. İlçe ilçe sorunlar ve projeler masaya yatırıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni anayasa değişikliği ile AK partinin genel başkanlığına tekrardan seçilmesinin ardından da toplantının gündem maddelerinden bir tanesi de kongre oldu.  Önce ilçe bazında ve sonra il bazında yapılacak olan kongreler için gereken hazırlıklar konusunda yol haritası çıkarılarak AK Partinin her ilçede ve ilde kongre süreci geçirilmesi konusu konuşuldu

banner569
banner568

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner593

banner587

banner588

banner590

banner591

banner586

banner618

banner623