Kumluca ilçesinin şehri emini, çiçeği burnunda Belediye Başkanı Mesut Avcıoğlu  ilk meclis toplantısını yapılması gereken yasal süre içinde gerçekleştirdi.

Meclis salonu tıklım tıklım doluydu alkışlar ile başlayan toplantı alkışlar ile noktaladı.

Kumluca halkının "Mesut başkan sana güveniyoruz, Kumluca ilçemizin anahtarını sana teslim ediyoruz. İlçemizi 25 meclis üyesi ile birlikte yönet." Mesajını almış. Alınan kararların oy birliğiyle kabul edilmesi de bunu tasdikliyor.

YARA SICAĞIYLA SARILIR!

Meclis toplantısında kararlar çoğunlukla oy birliğiyle kabul edildi ki uzun zamandır bu birliktelik olmuyordu.
Mesut başkan ilk meclis oturumunda rahat, hatasız ve sistemin doğal işleyişine uygun olarak akışına bir yönetim gösterdi. Tabi gözüme kulağıma takılanları da yazmak lazım. CHP'nin tek meclis üyesi Kerem Kaya TURAN'ın mikrofon ışığı yanıyor fakat nedense sesi iletmiyordu. Bir diğer konu da Başkan Avcıoğlu'nun masasında ipad monitör olmadığı için adam arkasında bulunan ekrana bakmak zorunda kaldı. Bildiğim kadarıyla birden fazla ipad vardı. Vardı diyorum Mustafa başkan döneminde basın amiri olarak çalışırken kullanıyorduk. Hala var ise neden kullanılmıyor yok ise nerede? Toplantı sonrası Başkan Avcıoğlu Festival ve "yörük göçü" hakkında bilgilendirme yaparken Mayıs 2024 yerine Nisan dedi çünkü verilen notta öyle yazıyordu. Küçük gibi görülen bu hataların "müsebbibi kim yada kimler ise hesabı kesilmelidir. YANGIN BAŞLADIĞI İLK ANLARDA SÖNDÜRÜLÜR" Yangın büyürse kontrol altına almak güçleşir. Başkanın festival sonrasında kendi ekibini kuracağı kanısındayım. 

4 yıl önce bu kafa ile gidersen 4 yıl sonra çiçeğini alır gidersin dediğim de kötü olan ben oldum. Başkanım bir Atatürk'ü bilirim bir de seni diyen yalakalar yanı başında yer aldı. Makamdan iner inmez de aynı şahıslar arkasından demediklerini bırakmadılar. Karakter meselesi herkes Fıtratına göre hareket edecek. 

İYİ BAYRAMLAR...
Mehmet ŞENTÜRK 
www.batiakdeniztv.com 
Batı Akdeniz Haber Ve Reklam Ajansı