Sarıgül, Ordu kongresinde rahatsızlandı

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin Ordu İl Başkanlığı 1'inci olağan kongresinde konuşma yaptığı sırada rahatsızlandı. Konuşmasını yarıda kesen, odasında kısa süreli baygınlık geçiren Sarıgül'e sağlık görevlileri müdahale etti.

GÜNDEM 17.07.2021, 16:42
Sarıgül, Ordu kongresinde rahatsızlandı

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin Ordu İl Başkanlığı’nın 1’inci olağan kongresine katıldı. üzere bugün havayoluyla Ordu’ya geldi. Kongre salonunda partililere hitap eden Sarıgül, konuşması sırasında rahatsızlandı.

Bir süre sonra basın mensuplarıyla bir araya gelen Sarıgül, sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Tansiyonun düştüğünü belirten Sarıgül, “Bugün Ordu il kongremizi büyük bir enerjiyle büyük bir heyecanla gerçekleştirdik. Gerek sabah 5'te kalkmamız, daha sonra 7 kilometre koşmamız, sonra da fazla kahvaltı yapmadan uçağa binip buraya gelmemiz, tabii bir şehir turu atmamız, bulunduğumuz salondaki yurttaşlarımızın da sağ olsun yoğun ilgisi, bu sıcak hava olunca da biraz bir tansiyon düşüklüğü oldu. Gözlerim bir an karardı ama Allah'ıma hamdolsun bütün dostlarım da büyük desteğiyle şu anda gayet iyi ve gayet formdayım” dedi.

https://twitter.com/TDP_turkiye/status/1416088191426236426

Yorumlar (0)
37
az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü